» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Dziennik Arthura jak prawdziwy

sdr napisał 5 kwietnia 2019 o 12:28, komentarze zablokowane
W Red Dead Redemption II mamy dostęp do dziennika prowadzonego przez Arthura. Zapiski dają nam pogląd na wydarzenia w grze z perspektywy protagonisty, ale dzięki nim łatwiej też odnaleźć się w fabule po dłuższej przerwie. Aż żal, że twórcy gry nie zdecydowali się na wydanie dziennika w formie papierowej.

Dziennik Arthura w wykonaniu JamesyMonkey

Do podobnych wniosków musiał dojść również JamesyMonkey, który postawił sobie za cel właśnie przelanie wspomnień Arthura na karty prawdziwego notatnika. Zapalony fan oczywiście nie przepisuje wszystkiego ręcznie, ale roboty i tak ma sporo. Kolejne strony dziennika przedrukowuje z gry oraz z aplikacji towarzyszącej. Unikalną cechą skończonego dzieła będą przypięte do kart dodatki w rodzaju fotografii, czy znalezionych listów.

JamesyMonkey pochwalił się swoją pracą na Reddicie, gdzie niespodziewanie znalazł też chętnych do zakupu kolejnych kopii. Wątpliwe jednak, aby chciało mu się powielać swój egzemplarz. No i jest jeszcze kwestia praw Rockstar do tekstu i rysunków... Pozostaje nam chyba tylko cieszyć oczy paroma udostępnionymi zdjęciami ;)