» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Wiosenne grabienie

sdr napisał 9 kwietnia 2019 o 18:43, komentarze zablokowane
Słońce coraz śmielej wygląda zza chmur, więc pora nieco pobuszować w ogródku... przeciwników. Zobaczcie co przynosi nam dzisiejsza aktualizacja Red Dead Online.

Red Dead Online: Grabież

Najważniejszą nowością w tym tygodniu jest zupełnie nowy tryb konfrontacji nazwany Grabieżą.


W "Grabieży" (...) zasoby są bardzo ograniczone. Współpracujcie z drużyną, aby przebić się przez rywali i zgarnąć zapasy ze środka mapy, a następnie dostarczyć je do własnej kryjówki. Oprócz zgarniania łupów ze środka mapy możecie też użyć sprytu i splądrować kryjówkę wroga.
Sprawdźcie też pachnącą świeżością wiosenną kolekcję odzieży, która trafiła właśnie do oferty sklepów od New Austin po Lemoyne. U sprzedawców i w katalogu znajdziecie teraz kapelusz Owanjila, marynarkę Porter oraz zdobione spodnie.

Do kolejnego poniedziałku możemy ponadto liczyć na taryfę ulgową, jeśli nasza ranga nie pozwalała nam do tej pory zakupić wymarzonych przedmiotów. Wybrane płaszcze, kabury, buty i rękawice czasowo są dostępne dla każdego bez względu na rangę. Od poziomu 40. możemy posiąść konia turkmeńskiego, arabskiego oraz Missouri Fox Trotter. Z kolei do rangi 60. obniżony został wymóg dostępu do niestabilnego dynamitu, zapalającego śrutu, wybuchowej breneki, wybuchowej amunicji i strzał z dynamitem.