» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: nowa gra od Rockstar na E3

sdr napisał 12 maja 2019 o 14:26, komentarze zablokowane
Ach plotki, ploteczki! Wszyscy wiemy, że najczęściej nie można im wierzyć, a jednocześnie po cichu liczymy, że jednak w każdej jest to przysłowiowe ziarno prawdy.

Reddit - screen: Dexerto

W jednym z wątków na Reddicie wywiązała się dyskusja o przyszłych planach Rockstar i możliwości powstania kontynuacji starszych tytułów. Jeden z uczestników konwersacji zasugerował, że już wkrótce możemy zostać zaskoczeni niespodziewanym ogłoszeniem studia. Wkrótce, bo ma to mieć miejsce na najbliższych targach... E3. Użytkownik ThirdeyeReddit twierdzi, że firma, w której jest zatrudniony pracuje aktualnie dla Take-Two nad stroną internetową niezapowiedzianego jeszcze projektu. Niestety nie chciał zdradzić niczego więcej.

W istocie byłoby to spore zaskoczenie, bo jak wszyscy doskonale wiemy Rockstar od lat świadomie omija wszelkiego rodzaju imprezy branżowe. Znając tempo pracy studia nikt też chyba nie oczekuje w najbliższym czasie żadnych wielkich zapowiedzi. Co najwyżej Red Dead Redemption II na PC, ale ta gra to przecież nic nowego. Pożyjemy, zobaczmy.