» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

RDR2 na PC w portfolio programisty

sdr napisał 12 maja 2019 o 18:26, komentarze zablokowane
Kolejny trop w sprawie potencjalnej premiery Red Dead Redemption II na komputerach osobistych. W portfolio jednego z byłych pracowników Rockstar znaleziono wzmiankę o grze w tej właśnie wersji.

RDR2 na PC w portfolio programisty

Na wpis natrafił jeden z użytkowników Reddita. Nan Ma pracował w Rockstar Toronto w latach 2010-2016 nad takimi tytułami jak Max Payne 3, GTA V i właśnie RDR2. Przy każdej z gier zamieścił informację o platformach, na które została wydana i jak już pewnie się domyślacie, przy najnowszej produkcji Rockstar obok Xboksa One i PlayStation 4 wymienił również komputery osobiste... a raczej wymieniał, bo zanim skończyłem pisać tego newsa, wzmianka o przygodach gangu van der Lindego zniknęła. Czyżby zrobiło się za głośno?

Ile w tym wszystkim prawdy, a ile zwykłego ludzkiego błędu? W końcu Nan Ma odszedł z Rockstar całe dwa lata przed premierą Red Dead Redemption II. Jak zawsze w takich przypadkach, interpretację pozostawiam wam :)