» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

24 mln Red Dead Redemption II w sklepach, Red Dead Online wychodzi z bety

sdr napisał 14 maja 2019 o 11:18, komentarze zablokowane
Za nami kolejna konferencja Take-Two, tym razem zamykająca czwarty kwartał roku fiskalnego 2019. Sprzedaż Red Dead Redemption II zwalnia, a tryb sieciowy wkrótce wyjdzie w fazy beta.

Take-Two Interactive

Wydawca RDR2 poinformował, że łączna sprzedaż gry przekroczyła już 24 miliony kopii. Jak zawsze chodzi oczywiście o sprzedaż do sklepów. Od ostatniego raportu z lutego przybył "tylko" milion egzemplarzy, więc wyraźnie widać, że zainteresowanie tytułem spada. Nikt jednak chyba nie oczekiwał, że przygody Arthura pobiją wynik GTA V, które swoją drogą przekroczyło już pułap 110 milionów (!).

Dla graczy, którzy już posiadają swoją kopię RDR2 ważniejsza będzie jednak informacja o stanie Red Dead Online, które od listopadowej premiery pozostaje w fazie beta. Otóż jak deklaruje Strauss Zelnick, moduł sieciowy dojrzał już do tego, aby porzucić łatkę wydania niestabilnego. Ma to nastąpić w kolejnym kwartale.


Jesteśmy bardzo podekscytowani kierunkiem, w którym zmierza Red Dead Online. W tym kwartale gra wychodzi z fazy beta i otrzyma kolejne aktualizacje zawartości. Doświadczenie mówi nam, że w pewnym momencie koncepcja zawsze nabiera rozpędu. W porównaniu do Grand Theft Auto Online na tym samym etapie po premierze, z Red Dead Online jesteśmy znacznie dalej. Wyniki są dobre.
Optymistyczne podejście, ale to fakt, gra "musi znaleźć" na siebie pomysł i w przypadku GTA Online było podobnie. Niestety gracze liczyli, że ten pomysł na RDO twórcy będą mieli już od początku i nie będziemy musieli kolejny raz przechodzić przez bolesny okres nijakości. Cóż, może innym razem.