» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Polacy w pokera w RDO nie pograją

sdr napisał 17 maja 2019 o 00:36, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Wygląda na to, że niektórymi nowościami we wtorkowej aktualizacji Red Dead Online cieszyliśmy się przedwcześnie. Gracze z kilku krajów nie mogą zagrać w wirtualnego pokera. Niestety dotyczy to również nas.

Poker w Red Dead Online

Jeden z czeskich użytkowników GTA Forums zwrócił uwagę, że w ogóle nie widzi w RDO znaczników stołów do gry w pokera. Z początku podejrzewał błąd w swoich ustawieniach sieciowych, ale wkrótce pojawiły się inne osoby, z polskiej społeczności, które napotkały podobny problem. Kolejni uczestnicy dyskusji zasugerowali, że niedostępność pokera może wynikać z obowiązującego w niektórych krajach prawa antyhazardowego.

Póki co to tylko domysły, bo Rockstar jeszcze nie ustosunkowało się do sprawy, ale coś musi być na rzeczy. Otóż graczom, który nie widzą ikony pokera na mapie, a otrzymają zaproszenie do gry od innej osoby, wyświetlany jest tylko komunikat o niedostępności funkcji.

Jak być może wiecie, w Polsce prawo hazardowe jest dość surowe i urządzanie gier tego rodzaju (z kilkoma wyjątkami) jest zabronione. Problem w tym, że dotyczy to gry o prawdziwe pieniądze, a coś takiego w Red Dead Online nie ma miejsca. Czyżby twórcy podeszli do sprawy zbyt ostrożnie? A może chodzi o to, że wirtualna waluta, którą wygrywamy również posiada pewną wartość? Jeśli jednak problemem faktycznie jest nasze prawo, dziwi trochę fakt, że na Newswire w ogóle nie pojawiła się informacja o niedostępności pokera w Polsce. Na razie chyba musimy obejść się smakiem albo... kombinować z VPN-em ;)
sdr
skomentował 17 maja 2019 o 14:27
Miłościwie rządzący pewnie nawet nie słyszeli o RDO, ale fakt - "licencję" w końcu można kupić.
chaos
skomentował 17 maja 2019 o 06:50
Problemem nie jest to czy gra się o prawdziwe pieniądze czy też nie. Po prostu miłościwie nam rządzący nic z tego nie mają że w RDO jest taka możliwość, a R* nie chce się dzielić hajsem z powodu regulacji prawnych. ;)