» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Odegraj swoją rolę w Red Dead Online

sdr napisał 2 sierpnia 2019 o 16:24, komentarze zablokowane
Przy okazji majowej aktualizacji Red Dead Online dowiedzieliśmy się o zamiarze wprowadzenia do gry systemu ról. Dzisiaj poznajemy na ten temat więcej szczegółów.

Role w Red Dead Online

Role mają pozwolić nam na rozwój naszej postaci w konkretnym kierunku i przez to umożliwić lepsze wczucie się w życie na pograniczu. Każda z ról przyniesie inne elementy rozgrywki i korzyści, które otrzymamy wykonując powierzone nam zadania. Z początku będziemy mogli wcielić się w jedną, dwie lub trzy role, jednak docelowo twórcy chcą zaoferować nam ich znacznie więcej.

Jako łowca głów przede wszystkim będziemy tropić przestępców. Cel będzie można pochwycić żywcem lub zabić na miejscu, zależnie od tego jak bardzo honorowi (lub nie) będziemy. Od czasu do czasu zdarzy się, że będziemy musieli powstrzymać innego gracza, który nagrabił sobie atakując innych graczy. Postępując na drodze łowcy zyskamy dostęp m.in. do wzmocnionego lassa, specjalnych trików z użyciem broni oraz zdolności korzystania z sokolego oka podczas sprintu oraz galopu na koniu.

W roli handlarza naszym głównym zajęciem będzie prowadzenie własnego biznesu. Przy wsparciu Crippsa w naszym obozie będziemy gromadzić różne materiały i wytwarzać z nich cenne dobra, które następnie sprzedamy. W miarę postępów otrzymamy dostęp do nowych ulepszeń obozu takich jak schowek na broń, czy gar z gulaszem. Będziemy mogli nawet postawić na warcie psa, który ostrzeże nas przed zbliżającymi się atakami. Odblokujemy również nowe umiejętności, ulepszenia torby i dostęp do wozu, którym przewieziemy co większe ładunki.

Wchodząc na drogę kolekcjonera rzucimy się w wir poszukiwań rzadkich i cennych przedmiotów. Swoją przygodę rozpoczniemy napotykając tajemniczą, przedsiębiorczą kobietę. Na początku zajmiemy się zbieraniem zagubionej biżuterii, rzadkich grotów strzał oraz innych skarbów. Te będziemy mogli sprzedać pojedynczo lub w znacznie cenniejszych kolekcjach. Z biegiem czasu zyskamy dostęp do narzędzi, które ułatwią nam poszukiwania. Odblokujemy ulepszoną lornetkę, latarnię do zamocowania przy koniu, a nawet wykrywacz metali.

W kolejnych tygodniach mamy poznać więcej szczegółów na temat każdej z ról. Sama aktualizacja będzie dostępna jeszcze tego lata i przyniesie też inne zmiany:


  • ulepszenia systemu walki, dzięki którym ruchy naszej postaci zyskają na zwinności, a jednocześnie pozostaną naturalne,

  • zapamiętywanie wybranego stylu gry (ofensywny, defensywny) między uruchomieniami gry,

  • zwiększenie różnorodności lootu oraz liczby miejsc, w którym go znajdziemy (np. schowki wozów),

  • umożliwienie zresetowania wyglądu naszej postaci.Trzeba przyznać, że aktualizacja zapowiada się ekscytująco. Czekacie?