» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: Bully 2 na jesień 2020

sdr napisał 7 sierpnia 2019 o 19:11, komentarze zablokowane
Kontynuacja Bully w kolejnych plotkach umiera i zmartwychwstaje, ale słuch o niej nie ginie. I właśnie te regularnie pojawiające się wiadomości to być może dobry znak.


Coraz częściej piszę na łamach strony o potencjalnym Bully 2 i choć Rockstar wciąż milczy, ta zwiększona częstotliwość publikacji napawa optymizmem. Może coś jest jednak na rzeczy?

Z najnowszymi wieściami przybywa niezastąpiony SWEGTA, którego tajemniczy kontakt w samym Rockstar Games zdradził nowe informacje na temat postępów w pracach nad grą. Informacja w zasadzie jest jedna, ale istotna i dotyczy potencjalnej daty premiery Bully 2. Okazuje się, że w firmie niedawno zapadła decyzja o wydaniu gry w okolicach końcówki przyszłego roku. "Okolica" oznacza tu oczywiście dość szeroki przedział czasu, bo może obejmować zarówno ostatnie miesiące 2020 roku, jak i początek 2021, ale zawsze to jakiś konkret.

Czym podyktowana jest taka decyzja twórców? Podobno Rockstar chce spróbować wstrzelić się w gorący okres premier konsol nowej generacji - PlayStation 5 oraz kolejnego Xboksa znanego pod nazwą kodową Scarlett. Tym sposobem Bully 2 można by wydać w zasadzie aż na czterech platformach jednocześnie i trafić do szerszego grona odbiorców. Taki zabieg z pewnością pomógłby grze z serii, która jakby nie patrzeć, nie ma aż tylu oddanych fanów co takie GTA. Sprytne.