» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Letnia wyprzedaż w Rockstar Warehouse

sdr napisał 10 sierpnia 2019 o 19:11, komentarze zablokowane
Uruchomiona została nowa wersja Rockstar Warehouse i przy tej okazji w sklepie wystartowała wielka letnia wyprzedaż. Zobaczmy co można kupić taniej.

Letnia wyprzedaż w Rockstar Warehouse

Nowa odsłona sklepu z grami i gadżetami Rockstar to nie tylko odświeżona szata graficzna, ale też zwiększona szybkość działania. Pojawiły się nowe opcje takie jak łączenie produktów w pakiety objęte dodatkową zniżką, czy filtry ułatwiające wyszukiwanie. Zwiększona też została dostępność produktów w różnych krajach i dodane nowe metody płatności, ale nas to raczej nie dotyczy ;) A co kupimy taniej?Promocją w zasadzie nie są objęte jedynie gadżety z Red Dead Redemption II, a jeśli zdecydujecie się na zakup GTA V w edycji Online premium to dodatkowo otrzymacie bonus w postaci 1 250 000 GTA$ do wykorzystania na zawartość w grze.

Wyprzedaż potrwa do 25 sierpnia.