» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Zwiastun: Profesje na pograniczu

sdr napisał 5 września 2019 o 19:20, komentarze zablokowane
Już w najbliższy wtorek zadebiutuje wyczekiwana od miesięcy aktualizacja dla Red Dead Online wprowadzająca system ról. Zobaczcie jej zwiastun.


Wraz w udostępnieniem Profesji na pograniczu, bo tak została nazwana ta aktualizacja, uruchomiony zostanie również Klub Wheeler, Rawson and Co. To swoisty program lojalnościowy, który z postępami w grze będzie przyznawał nam ekskluzywne nagrody: nowe ubrania, akcesoria, remedia, a nawet premie gotówkowe. Do klubu zostają automatycznie zapisani wszyscy, którzy zagrają w okresie od 10 września do 18 listopada, a zdobyte w tym czasie nagrody zostaną przypisane do naszych kont na zawsze.

Klub będzie miał też dodatkową ofertę premium dla graczy, którzy oczekują jeszcze więcej. Przepustka bandyty, którą nabędziemy za 35 sztabek złota, zapewni nam dodatkowe premie i nagrody, w tym nowe style uzbrojenia, ulepszenia obozu, a także zniżki. Całą dodatkową zawartość odblokujemy po uzyskaniu 70. rangi.