» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar udostępnia własny launcher

chaos napisał 17 września 2019 o 23:57, komentarze zablokowane
Nie podoba się wam, że potrzebujecie miliona aplikacji uruchamiających wasze ulubione gry, bo ich wydawcy mają takie widzimisię? Cóż, być może już wkrótce będziecie musieli przełknąć kolejną instalację.

Rockstar Games Launcher

Rockstar Games udostępnił dzisiaj swój własny launcher dla Windows. Program służy za bibliotekę i sklep, w którym możemy nabyć gry studia wydane na pecetach. Ponadto oferuje zapis postępów w chmurze, automatyczne aktualizacje zainstalowanych tytułów oraz wyświetla najnowsze wieści z Newswire.

Do biblioteki dodać można również gry Rockstar zakupione na innych platformach lub w wersji pudełkowej. W tej chwili obsługiwane są:


  • Grand Theft Auto V,

  • Max Payne 3,

  • L.A. Noire,

  • Bully: Scholarship Edition,

  • Grand Theft Auto III,

  • Grand Theft Auto: Vice City,

  • Grand Theft Auto: San Andreas,

  • L.A. Noire: The VR Case Files (bez opcji zakupu).Póki co aplikacja jest całkowicie opcjonalna i nie zanosi się na to żeby Rockstar planował wycofanie swojej oferty z innych kanałów dystrybucji, ale w przyszłości... kto wie czy takie na przykład Red Dead Redemption II nie będzie dostępne przynajmniej na czasową wyłączność we własnym sklepie Gwiazd Rocka? Na razie jesteśmy tylko zachęcani do instalacji launchera metodą marchewki. Jeśli zrobicie to w najbliższym czasie, możecie liczyć na prezent w postaci bezpłatnej kopii GTA: San Andreas do waszej biblioteki.

Aktualizacja (18.09)

Okazuje się, że jednak Rockstar Games Launcher nie jest taki opcjonalny. A przynajmniej nie w przypadku steamowego Grand Theft Auto V. Gra została właśnie zaktualizowana na platformie Valve i teraz zamiast dotychczasowego klienta Social Clubu uruchamiana jest nowa aplikacja startowa.