» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Nieumarli znowu opanują Dziki Zachód?

chaos napisał 20 września 2019 o 15:31, komentarze zablokowane
Chyba wszyscy miło wspominamy jedyny dodatek fabularny do pierwszego RDR. Wydane kilka miesięcy po "podstawce" Undead Nightmare było osadzone w alternatywnej rzeczywistości, w czasie apokalipsy zombie. Czy krwiożercze bestie powrócą w RDO?

Nieumarli znowu opanują Dziki Zachód?

Od premiery aktualizacji Profesje na pograniczu, w sieci regularnie pojawiają się doniesienia o tajemniczych postaciach, na które natrafiają gracze w różnych częściach mapy. Choć rzeczone osobniki nie zachowują się agresywnie, jak typowe zombie, ich wygląd zdaje się nie pozostawiać wątpliwości. Ślamazarne ruchy, pomarszczona i odbarwiona skóra, zielone oczy - wypisz wymaluj żywy trup.

Jednocześnie z uwagi na liczebność przypadków i czas jaki upłynął już od aktualizacji, raczej możemy wykluczyć błąd gry. Najwyraźniej Rockstar znowu się z nami drażni i być może przygotowuje na kolejne DLC. Czy nieumarli znowu opanują Dziki Zachód? Przełom października i listopada zdecydowanie byłby ku temu dobrą okazją.