» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Eat till you die

sdr napisał 6 kwietnia 2009 o 21:07, komentarze zablokowane
W ubiegłym roku, w ramach promocji zbliżającego się wówczas do dnia premiery Midnight Club Los Angeles, Rockstar Games we współpracy z siecią restauracji Pizza Hut, zorganizowali niesamowitą loterię, w której wszyscy uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję zdobycia unikatowego Saleen Mustang, znanego z okładki gry.

Midnight Club Los Angeles Pizza Hut South Central Showdown Tournament

Najwyraźniej współpraca obu firm układała się tak wyśmienicie, że i w tym roku postanowiły zrobić coś razem. Już za tydzień, 13 kwietnia, rozpocznie się rejestracja uczestników nowego turnieju, w którym główną nagrodą jest... roczny zapas specjałów od Pizza Hut! W zawodach mogą brać udział użytkownicy zarówno konsol Sony jak i Microsoftu, dla obu platform przygotowano oddzielne zestawy nagród. Jedynym wymogiem jest pobranie z sieci rozszerzenia mapy South Central (co najmniej w wersji podstawowej, bezpłatnej) i wpisanie się na listę uczestników za pośrednictwem swojego konta w RSG Social Club. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w drodze czterostopniowych eliminacji. Osoby, które podczas ostatniego etapu selekcji uzyskają najlepsze czasy przejazdu na swojej platformie, otrzymają wspomniany kupon na jedną darmową pizzę w tygodniu, przez okres jednego roku. Wartość takiego karnetu to $599. Również dla graczy, którzy zajmą dalsze miejsca przewidziano upominki: za miejsce drugie i trzecie bony na zakupy w Rockstar Warehouse o wartości odpowiednio $300 i $150, oraz komplet gadżetów Midnight Club LA o wartości $50 za miejsce czwarte.


Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić pierwszy Social Club Tournament dla Midnight Club: Los Angeles South Central. Rangę wydarzenia podnosi dodatkowo współpraca Rockstar Games i Pizza Hut w celu zapewnienia graczom Midnight Club jedynej i niepowtarzalnej szansy zdobycia rocznego karnetu na darmową pizzę każdego tygodnia! Aby wziąć udział, pobierz bezpłatną mapę South Central przez Xbox LIVE lub PLAYSTATION Network i dołącz do pojedynku Midnight Club: Los Angeles - South Central Pizza Hut Showdown. Gracze będą walczyć na najlepsze czasy przejazdu, o karnet Pizza Hut, o wartości $599 na darmową Pizza Mia każdego tygodnia, przez rok.
Nabraliście ochoty na małe, okrągłe co nieco? Ja tak, dlatego czuję się w obowiązku poinformować, że konkurs dotyczy tylko i wyłącznie obywateli Stanów Zjednoczonych. Oczywiście pełnoletnich obywateli.