» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Poszukiwani: rodzina Owlhoot

sdr napisał 1 października 2019 o 16:56, komentarze zablokowane
Kolejny tydzień, kolejny bandzior do odstrzału... A nie, tym razem organa ścigania Nowego Austin mają dla nas coś naprawdę grubego!

Poszukiwani: rodzina Owlhoot

W tym tygodniu polujemy nie na jednego legendarnego przestępcę, ale na cały gang, rodzinny gang. Nie dajcie się jednak zwieść ciepłym konotacjom. Z pewnością po przybyciu w okolice Rio Bravo nie powinniście się spodziewać niedzielnego obiadku u mamusi. Na tę wyprawę lepiej wybrać się w grupie zaprzyjaźnionych łowców nagród, aby nie skończyć jako pokarm dla padlinożerców. Członkowie rodziny Owlhoot poszukiwani są za liczne napaści, morderstwo i okrucieństwo wobec zwierząt. Dostarczcie ich do najbliższego aresztu żywych lub martwych, aby odebrać swoją nagrodę. Uwaga: tym razem poza zwyczajową gratyfikacją pieniężną otrzymamy również zestaw 5 tomahawków.

Kolekcjonerzy powinni natomiast wypatrywać od dziś zaproszeń do nowego wydarzenia trybu swobodnego Jajo kondora. W tym dostępnym od czwartej rangi wydarzeniu będziemy poszukiwać rzeczonego ptasiego jaja na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. Należy jednak uważać przy tym na grasujących w okolicy bandytów, którzy też myślą o napchaniu sobie kieszeni.

Red Dead Online - toporek myśliwski

U paserów dostępny jest od dziś nowy toporek myśliwski. Idealny do przebijania się przez warstwy mięsa i kości... Do kupienia w Saint Denis, Rhodes, Van Horn i na ranczu Emerald. Poza tym Rockstar przygotował dla nas garść bonusów w zamian za podjęte aktywności:


  • Każdy kto zagra w tym tygodniu, otrzyma w prezencie 200 RDO$. Wystarczy się zalogować.

  • Jeśli ukończymy dowolne wydarzenie roli w trybie swobodnym do naszej garderoby trafi poncho Fuentes.

  • Za aktywowanie na swoim koncie Social Club weryfikacji dwuetapowej dostaniemy 2000 PD od klubu Wheelera, Rawsona & Co. oraz kamizelkę Morales.Wszystkie prezenty powinny trafić do nas w przeciągu dwóch dni od logowania w Red Dead Online.