» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption II na PC!

sdr napisał 4 października 2019 o 23:18, komentarze zablokowane
Jednak z tym launcherem od Rockstar było coś na rzeczy. Red Dead Redemption II już za miesiąc, 5 listopada zadebiutuje na pecetach!

Red Dead Redemption II na PC!

Wszyscy się tego spodziewaliśmy, a jednak Rockstar znowu udało się nas zaskoczyć. Na Newswire pojawiła się dziś oficjalna zapowiedź RDR II na komputerach osobistych. Gra ukaże się na tej platformie 5 listopada.


Red Dead Redemption 2 to pierwsza gra z serii Red Dead Redemption, która trafi na PC. Wersja ta zawierać będzie liczne ulepszenia techniczne i graficzne, aby pogłębić imersję gracza, a także nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów, uzbrojenie i nie tylko.


Red Dead Redemption 2 na PC otwiera także bezpłatny dostęp do współdzielonego przez graczy i tętniącego życiem świata sieciowej rozgrywki Red Dead Online zawierającego wszystkie wprowadzone do tej pory ulepszenia i zawartość, w tym Profesje na pograniczu (...)
Jak już pewnie się domyślacie, nie bez powodu wspomniałem na początku o launcherze Rockstar. Firma wykorzysta premierę przygód Arthura Morgana na "blaszakach" do promocji swojego własnego kanału dystrybucji gier. Przedsprzedaż pecetowego Red Dead Redemption II ruszy już w najbliższą środę 9 października o godzinie 17:00 i o dziwo nie potrwa do samej premiery, a jedynie do 23 października. Przy czym składając zamówienie do 22 października za pośrednictwem launchera Rockstar właśnie, możemy liczyć na całą furę prezentów:


  • Dwie darmowe gry do wyboru spośród: GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully, L.A. Noire oraz Max Payne 3.

  • Bezpłatne ulepszenia z wydań premium w trybie fabularnym: niezbędnik bandyty, konia bojowego, mapę skarbów i gotówkę.

  • 50 sztabek złota do wykorzystania w Red Dead Online.Poza wersją podstawową, gra ukaże się również w znanych z konsol edycjach: Specjalnej oraz Ultimate. Te będą na starcie dostępne w sklepie Rockstar ze zniżką w wysokości około 75 PLN ($20).

Red Dead Redemption II w wersji na komputery nie będzie oczywiście dostępne tylko za pośrednictwem launchera Rockstar. Wszyscy chętni będą mogli zamawiać grę również w swoich ulubionych sklepach, przy czym będzie można robić to dopiero od 23 października i wówczas jedynym bonusem przedpremierowym jaki otrzymamy będzie 25 sztabek złota do RDO. Wyjątkiem będzie Steam, na którym gra zostanie udostępniona z miesięcznym opóźnieniem w grudniu. Na chwilę obecną nie wiadomo też nic o wydaniu pudełkowym.

Pewną ciekawostką natomiast jest, że w RDR II zagramy w listopadzie także w usłudze streamingowej Google Stadia. Będzie to jeden z jej tytułów startowych.

Aktualizacja (10 października)Doprecyzowane zostały informacje o terminach przedsprzedaży oraz dostępności wydania pudełkowego.