» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Strach się bać

sdr napisał 29 października 2019 o 18:57, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Już za kilka dni Święto Zmarłych, a to dobra okazja do zabawy w nowym trybie konfrontacji Nocne łowy, który dzisiaj trafia do Red Dead Online.

Red Dead Online - Nocne łowy

Nocne łowy to przerażające starcie, w którym myśliwi staną naprzeciw szybkim i potężnym nocnym łowcom w walce na śmierć i życie. Siła łowców uzależniona jest od mocy masek rozsianych po okolicy. Zebranie wszystkich przez myśliwych jest jedynym sposobem na osłabienie łowców i ostateczne zwycięstwo. Ten wyjątkowy tryb konfrontacji dostępny będzie jedynie przez ograniczony czas.

Poszukiwany: Tobin WinfieldCzy jest coś gorszego na tym świecie niż skorumpowany polityk? Wymiarowi sprawiedliwości podpadł w ten sposób Tobin Winfield, były burmistrz, który przez długie lata wyprowadzał pieniądze z publicznej kasy. Teraz podobno ukrywa się gdzieś w okolicach Thieves Landing. Dopadnijcie go w tym tygodniu, aby zainkasować sowitą nagrodę - z publicznych pieniędzy oczywiście.

Premie i zniżki
  • 2x więcej RDO$ i 3x więcej złota za grę w trybie Nocne łowy do 3 listopada.

  • Dziwaczna maska w ekskluzywnej barwie za wygranie rundy w Nocnych łowach.

  • 30% zniżki na tasaki, maczety, tomahawki i noże do rzucania.Nowy asortyment w katalogu

Inne
  • Lista Madame Nazar: Kolekcja łowcy czarownic.

sdr
skomentował 30 października 2019 o 02:00
Wszystko pięknie, ale znalezienie chętnych do gry dzisiaj okazało się misją niemożliwą :/
chaos
skomentował 29 października 2019 o 20:28
Up the Irons m/