» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Daj się zbanować i jeszcze zarób

sdr napisał 10 listopada 2019 o 15:20, komentarze zablokowane
Dwa i pół roku temu Rockstar uruchomił program nagradzania odkrywców błędów bezpieczeństwa w swoich systemach. Teraz program ten zostaje rozszerzony.

Rockstar Games na HackerOne

W momencie rozpoczęcia współpracy ze społecznością hakerów, studio zdecydowało się płacić jedynie za błędy odkryte na swoich stronach internetowych. Od tamtej pory program został rozszerzony o aktywnie rozwijane gry i aplikacje. Obecnie zarobić można zgłaszając błąd w GTA V, GTA Online (wyłączając wersje na PS3 i X360), RDR 2 oraz Red Dead Online, a także w aplikacjach towarzyszących dla obu gier. Pojawiła się też inna okazja do zarobku naprawdę dużych pieniędzy aczkolwiek, jak to zwykle z dużą kasą bywa, sprawa jest nietrywialna.

Rockstar od lat prowadzi bardzo surową politykę banowania kont graczy, którzy oszukują w GTA Online. Konta blokowane są często automatycznie po wykryciu nieprawidłowości, a blokady są nieodwołalne. Wciąż jednak wielu graczy skarży się, że zostali zbanowani niesłusznie. Rockstar nie zbywa ich głosu milczeniem i daje szansę na udowodnienie swojej niewinności.

Teraz każda osoba, która będzie w stanie wykazać, że jej konto zostało zablokowane niesłusznie otrzyma nagrodę w wysokości 10 tysięcy dolarów. Wystarczy wykazać zależność między swoim dopuszczalnym zachowaniem lub wykorzystaniem nieszkodliwego oprogramowania a nałożoną blokadą. Tylko tyle i aż tyle. Jacyś chętni?