» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

City Morgue zagra dla Rockstar?

sdr napisał 12 listopada 2019 o 12:35, komentarze zablokowane
Na instagramowym profilu hiphopowej grupy City Morgue pojawiła się w weekend ciekawa, bardzo sugestywna grafika. I najwyraźniej to nie pomyłka.

instagram.com/citymorgue

Z resztą, trudno w takim przypadku o pomyłkę. Tego rodzaju rzeczy nie powstają przypadkiem, więc albo coś jest na rzeczy albo zespół zwyczajnie nas troluje. Tylko po co?

Grafika z profilu City Morgue już zniknęła, co tylko dodaje całej sprawie pikanterii, ale zanim to nastąpiło fani zdążyli skontaktować się z Righteous P, członkiem ekipy, który wrzucił post. Muzyk został zapytany czy naprawdę coś jest na rzeczy. Potwierdził. Dalej zapytany czy chodzi o jakąś ścieżkę dźwiękową, odpowiedział tylko: "Wkrótce".

Znając mniej więcej datę, którą jest lato przyszłego roku, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na wyjaśnienie sprawy. Jak myślicie, o co może chodzić? Nowe GTA, jakaś inna gra, a może po prostu kolejna aktualizacja dla GTA Online?