» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Pimp My Redemption II

sdr napisał 8 grudnia 2019 o 20:53, komentarze zablokowane
Od premiery Red Dead Redemption II na pecetach minął już miesiąc. Tyle wystarczyło fanom zaangażowanym na Scenie modderskiej, aby zacząć realizować w grze swoje pomysły.

Niektóre są naprawdę ciekawe. Poniżej chciałbym wyróżnić kilka projektów, o których dowiedziałem się w mijającym tygodniu.  • ThunderHawk - Lightning Tomahawk - efektowna modyfikacja, dzięki której rzucając tomahawkiem jednocześnie ściągamy na przeciwnika uderzenie gromu.

  • Red Dead Freecam - skrypt uwalniający kamerę w grze z uwięzi. Szczególnie przydatne w połączeniu z trybem fotograficznym.

  • Simple Ragdoll with Controller Support - mod pozwalający na łatwe przełączanie się między modelami fizyki postaci - normalnym i w stanie upojenia. Brak kaca gwarantowany ;)W drodze jest też nowy projekt autorów znanej i lubianej wśród społeczności GTA V modyfikacji LSPDFR, pozwalającej stanąć po drugiej stronie barykady w walce przestępców i stróżów prawa. Jeśli po długich godzinach w skórze bandyty chcielibyście wcielić się w rolę szeryfa, koniecznie zainteresujcie się tym modem.