» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Biały Dziki Zachód

sdr napisał 19 grudnia 2019 o 21:16, komentarze zablokowane
Potwierdziły się podejrzenia fanów sprzed miesiąca. W RDO już wkrótce pojawi się śnieg. Będzie to pierwszy taki przypadek w grze.

Święta w Red Dead Online

Poza opadami białego puchu, które swoją drogą rozpoczną się już jutro, twórcy przygotowali dla nas szeroki wachlarz innych atrakcji. Do 6 stycznia możemy bawić się w specjalnych, zimowych wariantach znanych i lubianych trybów konfrontacji: Łupach wojennych, Poszło z dymem oraz Sporze o ziemię. Ponadto osoby grające na PS4 otrzymają na wyłączność kolejne trzy tryby w śnieżnej oprawie: Gorączka spluw, Liczy się każde trafienie i Ostateczne starcie.

Warto zajrzeć do Red Dead Online w najgorętszym okresie Świąt. Grając między 23 i 25 grudnia załapiemy się specjalną skrzynię wypełnioną po brzegi prezentami. Wśród nich poza spodziewanymi zapasami prowiantu i amunicji oraz wyjątkowymi przedmiotami, znajdziemy również broń - dubeltówkę w wariancie Krampusa. Z kolei każda osoba, która zdecyduje się w tym czasie na zakup dowolnej strzelby albo płaszcza, otrzyma 50-procentowy rabat.

To nie koniec przyjemności. Jeśli zagramy między 31 stycznia i 6 grudnia na nasze konto wpadnie dodatkowe 1000 PD do każdej z dostępnych ról.

Pełne ręce roboty będą mieć w najbliższym czasie kolekcjonerzy. Od najbliższego wtorku Madame Nazar będzie skupowała unikalne przedmioty wchodzące w skład kolekcji świątecznej uczty, a tydzień później wyruszymy na poszukiwania precjozów tworzących kolekcję Nowego Roku. Warto się za nimi rozejrzeć, bo Madame naprawdę dobrze płaci.

Zagadka seryjnego mordercyJeśli gracie również w GTA Online, warto przyjrzeć się bliżej sprawie tajemniczego seryjnego mordercy grasującego w San Andreas. Dopadnięcie go i ukończenie wyzwania 50 zabójstw z użyciem zdobytego rewolweru marynarki, odblokuje tę unikalną broń również w Red Dead Online. Nie zakupimy jej jednak u żadnego, nawet najbardziej podstępnego pasera. Będziemy mogli natrafić za to na wskazówki dotyczące miejsca jego ukrycia. Ktoś chętny na małe poszukiwania?