» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Dan Houser odchodzi z Rockstar Games

chaos napisał 4 lutego 2020 o 23:50, komentarze zablokowane
Dzisiejszy dzień bez wątpienia zapisze się w historii branży. Take-Two właśnie poinformowało, że wkrótce Dan Houser, wiceprezes i współzałożyciel Rockstar Games opuści szeregi pracowników studia.

Dan Houser

Take-Two wystosowało krótką notatkę, w której informuje, że 11 marca będzie ostatnim dniem pracy Dana Housera w Rockstar Games. Dan spędził ostatni rok na urlopie i nie wróci już do swoich obowiązków w firmie.


Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za jego wkład. Rockstar Games stworzyło jedne z najbardziej docenianych i udanych światów w grach, globalną społeczność oddanych fanów oraz niesamowicie utalentowany zespół, który pozostaje skupiony na obecnych i przyszłych projektach.
Nie podano oficjalnie żadnej przyczyny, dla której Houser zdecydował się zrezygnować ze stanowiska. Jego brat Sam nadal będzie kierował Rockstar Games, ale nie da się ukryć, że coś się właśnie kończy. Dan Houser pełnił bardzo ważną rolę dyrektora kreatywnego i w zasadzie stał za scenariuszem każdej gry stworzonej przez studio od jego założenia w 1998 roku.

Dan jest kolejną ikoną Rockstar Games, która opuszcza studio. Cztery lata temu z firmą pożegnał się Leslie Benzies, wieloletni szef Rockstar North.