» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Architektura w Red Dead Redemption II

chaos napisał 9 lutego 2020 o 21:57, komentarze zablokowane
Na blogu Archigame pojawił się niedawno ciekawy tekst na temat Red Dead Redemption II. Jego autor, z racji zainteresowań, skupił się na architekturze Saint Denis i okolic.

Architektura w Red Dead Redemption 2 - Archigame

Bartłomiej Baranowski jest niespełnionym architektem, jak sam o sobie pisze. W wolnych chwilach prowadzi bloga Archigame poświęconego zagadnieniom architektury w grach wideo. Ostatnio wziął na tapetę RDR 2 i obecny w nim stan Lemoyne. Największym miastem inspirowanego amerykańską Luizjaną regionu jest Saint Denis - wypisz wymaluj XIX-wieczny Nowy Orlean. To na nim skupia się artykuł.


Bartłomiej Baranowski

Saint Denis, tak samo jak jego inspiracja - Nowy Orlean - łączy wiele kultur i miesza je w ogromnym garze. Architektura przygotowana przez Rockstara wspaniale to udowadnia i eksponuje.
Jeśli jesteście ciekawi spostrzeżeń Bartłomieja, koniecznie zajrzyjcie na Archigame. Tytuł publikacji sugeruje, że w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych rozważań autora.