» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Redemption II w miniaturze

chaos napisał 13 lutego 2020 o 00:32, komentarze zablokowane
Świat Red Dead Redemption II każdy miał już okazję dokładnie poznać. Czasem jednak ktoś wpada na pomysł, aby pokazać go z zupełnie nowej perspektywy i wtedy przekonujemy się ile piękna jeszcze w sobie skrywa.


Taką właśnie nową perspektywę chcą nam pokazać twórcy z youtubowego kanału Red Dead Online Guides. Wpadli oni na pomysł, aby nakręcić serię filmów przedstawiających świat gry jako makietę. To co widzicie powyżej to jednak żadna makieta, a efekt wykorzystania techniki tilt-shift, która polega na odpowiednim ustawieniu pola widzenia i rozmycia tła. Tutaj dodatkowo zwiększono szybkość filmu, co tylko potęguje wrażenie oglądania miniatury.

Twórcy planują co najmniej jeszcze jeden film poświęcony wschodniej części mapy. Później w tilt-shifcie mamy zobaczyć też wybrane misje trybu fabularnego. Subskrybujcie kanał, aby niczego nie przegapić!