» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plaga dwugłowych szkieletów w RDO

chaos napisał 15 lutego 2020 o 00:57, komentarze zablokowane
Gracze pecetowi w Red Dead Online mają kolejny problem - jakby jeszcze było ich mało. Dziki Zachód opanowały dwugłowe szkielety.

u/Keisenberg_

Redditor Keisenberg_ pochwalił się krótkim nagraniem ze spotkania z takim dziwadłem. Szkielet pojawił się znikąd i zaczął atakować niczego niespodziewającego się gracza. Szczęście w nieszczęściu, przeciwnik korzystał jedynie z siły swoich kościstych pięści i zobaczywszy wylot lufy zaczął uciekać. Zważywszy jednak, że pozostawał niewrażliwy na kolejne trafienia, również w głowy, można domniemywać, że nie był sterowany bezpośrednio przez hakera, a przez skrypty.

Uważajcie na siebie, gdy będziecie przemierzać drogi pięciu stanów. A jeśli już traficie na podobną sytuację nie zawahajcie się pociągnąć za spust i szybko zmienić sesję.