» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Praca domowa

sdr napisał 16 marca 2020 o 10:21, komentarze zablokowane
Koronawirus to w ostatnich tygodniach temat numer jeden na całym świecie. Wywoływana nim choroba COVID-19 nadal zbiera śmiertelne żniwo i w coraz większym stopniu wpływa na naszą codzienność. Dotyczy to również branży gier.

Rockstar Games

Na twitterze Rockstar Games pojawiła się informacja, w której studio informuje o przejściu na pracę zdalną. Podobne decyzje zapadają w obecnym czasie w wielu firmach i mają na celu przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo pracowników, co pozwoli też na zminimalizowanie ewentualnych przestojów.


(...) Po przeanalizowaniu sytuacji i konsultacjach z naszymi zespołami na całym świecie, rozpoczęliśmy w ostatnim tygodniu wdrażanie procedur pracy zdalnej. Jesteśmy przekonani, że nasze zespoły będą mogły kontynuować swoje zadania z minimalnymi zakłóceniami.


Nasze gry online będą działały bez zmian i wsparcie techniczne pozostanie do dyspozycji graczy. Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i ich rodzin jest dla nas najważniejsze, dlatego będziemy dostosowywać procedury do zmieniającej się sytuacji. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie. Życzymy Wam i Waszym rodzinom wiele zdrowia w tym szczególnym czasie.
W związku z panującą również w Polsce sytuacją, wielu z nas zmuszonych jest do pozostania w domu. To obecnie naprawdę najlepsze wyjście, aby zatrzymać pandemię. Bądźmy cierpliwi, odpowiedzialni za siebie oraz innych i grajmy w gry :)