» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: L.A. Noire 2 w drodze?

sdr napisał 22 marca 2020 o 01:54, komentarze zablokowane
Kilka dni temu na Reddicie pojawił się ciekawy wpis, którego autor natrafił na YouTube na jeszcze ciekawsze wideo. Film już zniknął, ale mleko się rozlało.

L.A. Noire Part Two

Co wywołało takie poruszenie? Otóż w opisie klipu znalazły się informacje wskazujące, że zawiera on utwór Break My Stride Matthew Wildera, pochodzący z albumu The Music of L.A. Noire Part Two. Takie notki często można znaleźć przy filmach na YouTube. Są one dodawane automatycznie przez algorytmy wykrywające treści chronione prawami autorskimi. Czyżby więc z bazy wydawcy (Warner Chappell Music) przypadkiem wypłynęła informacja o jeszcze niezapowiedzianym albumie ze ścieżką dźwiękową do niezapowiedzianej gry? Możliwe, choć mało prawdopodobne.

Najpewniej mamy do czynienia z fałszerstwem i wskazuje na to kilka przesłanek, na które uwagę zwracali użytkownicy Reddita. Przede wszystkim wideo zostało opublikowane na kanale L.A Noire Part Two - Topic. Kanały o takich nazwach (Topic) rzeczywiście są tworzone przez YouTube automatycznie, a ich celem jest grupowanie powiązanych ze sobą materiałów. W tym przypadku mogłoby chodzić o utwory z jednego albumu. Problem jednak w tym, że zwykle fraza Topic jest tłumaczona w zależności od wersji językowej serwisu z której korzystamy (po polsku temat), a jak zauważali nieanglojęzyczni użytkownicy, w ich przypadku nazwa tego kanału nie była przetłumaczona.

Po drugie, strony kanałów "tematycznych" posiadają w interfejsie YouTube'a zakładkę Informacje, na której zwykle znajduje się dodatkowy opis. Tutaj tej zakładki z jakiegoś powodu brakowało. W końcu znajdujący się w opisie filmu tekst Auto-generated by YouTube wskazujący, że informacje zostały wygenerowane automatycznie, powinien być podlinkowany do odpowiedniej strony wsparcia serwisu. W tym przypadku odnośnika zabrakło.

Najprawdopodobniej więc znowu ktoś stroi sobie żarty z fanów Rockstar oczekujących na jakiekolwiek informacje dotyczące nowych projektów studia. Nie dajmy się nabrać i czekajmy cierpliwie na oficjalne komunikaty.