» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

MAYSALE - $10 zniżki od Rockstar

sdr napisał 16 maja 2020 o 12:39, komentarze zablokowane
Rockstar wystartował z nową promocją, chociaż nieco inną niż znane dotychczas wyprzedaże w sklepie Warehouse.

Odbierz $10 zniżki od Rockstar

Do 2 czerwca skorzystamy ze zniżki w wysokości 10 dolarów (około 40 zł) na zakupy w Rockstar Games Launcher. Rabat możemy wykorzystać na wszystkie gry oraz karty gotówkowe Shark i sztabki złota. Wystarczy wpisać w formularzu zamówienia kod MAYSALE. Co ciekawe, zniżka łączy się z trwającymi promocjami.

Uwaga! W tej chwili launcher ma kłopoty z akceptacją kodu promocyjnego i nie działa on jak należy. Wstrzymajcie się z zakupem do momentu ogłoszenia przez Rockstar rozwiązania problemu.

GTAV za darmoWarto w tym miejscu przypomnieć też o innym trwającym wydarzeniu, o którym chyba słyszał już każdy. Do kolejnego czwartku do godziny 17:00 możemy odebrać darmowy egzemplarz Grand Theft Auto V: Edycja Premium w Epic Games Store. Gra została udostępniona w ramach cotygodniowych rozdawnictw sklepu. Jeśli jeszcze nie macie, korzystajcie!