» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Dekada Red Dead Redemption

sdr napisał 22 maja 2020 o 22:47, skomentowano 2 razy (zablokowane)
W poniedziałek Red Dead Redemption stuknęła dyszka. Z tej okazji w sieci pojawiło się trochę ciekawych materiałów, głównie wspominkowych. Zebrałem je tutaj.

Red Dead Redemption

Najobszerniejszy tekst został opublikowany na łamach IGN. To bardzo długi wywiad, w którym Rob Nelson, Josh Bass i Ghyan Koehne z Rockstar Games opowiadają o procesie powstawania gry, trudnościach z jakimi musiał się mierzyć zespół oraz nadziejach.


Naszym celem nigdy nie było jedynie stworzenie czegoś innego niż GTA. Zawsze chcieliśmy, żeby ta gra miała swój własny klimat i charakter.
Zupełnie inny wywiad zamieścił na swoich stronach serwis GameZone. To rozmowa z odtwórcą głównej roli w grze, Robem Wiethoffem, w której aktor opowiada m.in. o sesjach nagraniowych, o tym co czuł odgrywając kluczowe sceny i o przemianie Johna na przestrzeni wydarzeń z obu części Red Dead Redemption.


(Marston) odkrył swoje przeznaczenie, sam na to zapracował i nie zamierzał nikomu pozwolić sobie tego odebrać (...) W końcu zrozumiałem skąd u niego taka determinacja, ta chęć, co go napędzało. Rozumiem i szanuję to.
Na koniec coś dla tych, którzy wolą oglądać niż czytać - choć wcale nie mniej. Rob Wiethoff, Roger Clark i Benjamin Byron Davis wzięli udział w wirtualnym panelu z okazji rocznicy Red Dead Redemption, który odbył się podczas MCM Comic Con.


Aktorzy nagrali na tę szczególną okazję kilkudziesięciominutowe sesje Q&A z odpowiedziami na pytania fanów. Wszystko możecie obejrzeć jednym ciągiem na playliście powyżej. Uważajcie tylko na spoilery ;)
sdr
skomentował 23 maja 2020 o 12:39
Kto ich tam wie? Może za 10 lat znowu będę musiał napisać "skurczybyk już wtedy pracował nad trójką" :P
chaos
skomentował 23 maja 2020 o 05:07
Szkoda że nie pracują aktualnie nad RDR3....