» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: remake pierwszego RDR w drodze?

sdr napisał 22 czerwca 2020 o 22:31, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Gracze pecetowi zachwyceni Red Dead Redemption II z pewnością z otwartymi ramionami powitaliby na swoich dyskach poprzednią część serii. Chyba wszyscy już dawno stracili na to nadzieję, ale teraz może ona odżyć. Co byście powiedzieli na remaster pierwszego RDR?

Glassdoor

Na łamach serwisu Glassdoor, w którym pracownicy publikują opinie na temat pracodawców, pojawiła się nowa recenzja Rockstar India. Poza tym, że generalnie zachwala ona studio jako miejsce do pracy, zawiera ciekawą wzmiankę o pracach nad remasterem oryginalnego Red Dead Redemption właśnie.

Jak zauważył redditor SirenAttack, który natrafił na recenzję, brzmi to zbyt pięknie aby było prawdziwe, ale dziwnie zbiega się w czasie z innym doniesieniem o remasterze. Dwa tygodnie temu poinformował o takiej ewentualności jeden z użytkowników 4chana. Zapowiedział on, że gra ma zostać wydana z kilkoma ulepszeniami, na pecetach i konsolach nowej generacji, w pierwszej połowie 2021 roku.

Zanim otworzymy szampana, musimy przypomnieć sobie, że zarówno 4chan jak i Glassdoor są bardzo mało wiarygodnymi źródłami informacji. Na obu stronach publikować można anonimowo, więc każdy może tam sobie napisać co tylko chce. Scenariusz jest jak najbardziej realistyczny i z pewnością fajnie byłoby zagrać w odświeżone Red Dead Redemption, ale jak zwykle w podobnych sytuacjach, nie róbmy sobie wielkich nadziei.
sdr
skomentował 29 czerwca 2020 o 10:47
Szanse są co prawda minimalne, ale już nauczyłem się nigdy nie mówić "nigdy" :)
chaos
skomentował 28 czerwca 2020 o 18:55
Nigdy nie będzie RDR na PC.