» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Nowy projekt VR od Rockstar!

sdr napisał 6 lipca 2020 o 15:51, skomentowano 3 razy (zablokowane)
Na profilu studia Video Games Deluxe na LinkedIn pojawił się kilka dni temu bardzo interesujący wpis. Wygląda na to, że ekipa znowu pracuje nad czymś dla Rockstar.

Video Games Deluxe @ LinkedIn

Wszyscy czekamy na nowe gry od Rockstar, prawda? Nawet jeśli nie są to do końca gry stworzone ich rękoma, ale posiadające znak jakości Gwiazd Rocka, jak na przykład L.A. Noire. Mało kto wie, że to właśnie VGD pracowało nad wersją tej gry przeznaczoną na gogle wirtualnej rzeczywistości, czyli The VR Case Files.

Australijskie studio ogłosiło właśnie, że rozpoczyna przygotowania do kolejnego projektu VR... dla Rockstar Games.


Po zakończeniu prac nad dobrze przyjętym L.A.Noire: The V.R. Case Files szykujemy się teraz na nowy projekt, tytuł AAA w otwartym świecie i VR dla Rockstar. W 2020 roku mija 7 lat naszej pracy na wyłączność dla Rockstar w Sydney i jesteśmy podekscytowani możliwością podjęcia się tego przełomowego projektu.
To z oficjalnego profilu Video Games Deluxe, więc o ile ktoś nie włamał się im na konto, informacja jest sprawdzona :) Niestety na razie nie wiemy nic więcej. Pewne jest tylko, że jeśli produkcja dopiero startuje, prędko w nową grę nie zagramy. Szybko znowu też o niej raczej nie usłyszymy, ale dobrze wiedzieć, że coś się dzieje.
chaos
skomentował 7 lipca 2020 o 22:00
Piątka da radę na piątce.
sdr
skomentował 7 lipca 2020 o 00:52
Na PS6 =]
chaos
skomentował 6 lipca 2020 o 18:34
GTAV(r)