» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Online: The Naturalist

sdr napisał 28 lipca 2020 o 20:06, skomentowano 2 razy (zablokowane)
Jest już dostępna najnowsza aktualizacja Red Dead Online zatytułowana The Naturalist.


Aktualizacja wprowadza do gry nową rolę przyrodnika, na którego drodze staną liczne cudowne stworzenia. Tylko od nas będzie zależało czy wykorzystamy swoje odkrycia do opanowania nowych umiejętności, czy wzbogacenia kosztem natury.

Poza zwierzętami na ścieżce przyrodnika napotkamy dwie nowe postacie reprezentujące oba powyższe podejścia: miłośniczkę fauny Harriet Davenport oraz emerytowanego myśliwego Gusa Macmillana. Harriet wynagrodzi nas za zebrane dla niej próbki, a Gus za... skóry.

Zdobytą wiedzę będziemy dokumentować w kompendium, do którego trafią wykonane przez nas zdjęcia i zebrane informacje. Harriet nauczy nas m.in. jak dobijać zwierzęta i korzystać z przenośnego obozu. Wspólnie będziemy walczyć z kłusownikami i uwalniać zwierzęta z niewoli.

Legendarne zwierzętaWraz z nową aktualizacją do Red Dead Online trafiają wyjątkowe legendarne okazy. W kolejnych tygodniach pojawiać się będą nowe, a okazją do bliższego ich poznania będą dwa nowe wydarzenia trybu swobodnego:


  • Ochrona legendarnych zwierząt - zachowując bezpieczny dystans musimy wraz z innymi graczami obronić wskazane zwierzę przed kłusownikami.

  • Znakowanie dzikich zwierząt - wyzwanie polegające na usypianiu i oznaczaniu wskazanych gatunków celem pobrania próbek i odkrywania nowych legendarnych gatunków.Przepustka bandytyOd ubiegłorocznej aktualizacji Profesje na pograniczu Rockstar przyzwyczaja nas do nowej formy nagradzania naszej aktywności w grze. I tym razem nie mogło zabraknąć Przepustki bandyty oferującej aż 80 rang. Wraz z osiąganiem kolejnych szczebli będziemy ponownie odblokowywali wyjątkowe nagrody: ubrania, zdobienia broni, sztabki złota, mnożniki do punktów doświadczenia i wiele innych. W sumie ponad 100 różnych bonusów do odblokowania do 19 października.


Inne nowości i zmianyAktualizacja The Naturalist przynosi też szereg nowych aktywności i poprawek w rozgrywce. Na swoim szlaku natrafimy na nowych nieznajomych potrzebujących naszej pomocy, na porzucone wozy i skarby. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo przygoda czeka na każdym kroku.

W sklepach znajdziemy nowe kolekcje ubrań, nowe fryzury i akcesoria do włosów oraz nowe gesty. Do tego przygotowane posiłki możemy teraz wykorzystywać bezpośrednio z koła wyboru przedmiotów, bez konieczności otwierania torby. Łącznie twórcy wprowadzili do Red Dead Online ponad 250 różnych ulepszeń.

Ze szczegółową listą zmian można zapoznać się na stronach wsparcia.
sdr
skomentował 2 sierpnia 2020 o 18:59
Ja miałem problemy w piątek. Wyrzucało mnie z sesji po góra kilku minutach. Takie uroki architektury gry. Trochę wstyd, że firma która robi tak dobre gry i zarabia na nich kokosy nie potrafi uporać się z tak podstawowym problemem, i to od tylu lat.
chaos
skomentował 29 lipca 2020 o 09:02
Chciałem se wczoraj pograć ale serwery były chyba przeładowane...