» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar już szykuje się na Halloween

sdr napisał 2 sierpnia 2020 o 19:29, komentarze zablokowane
Wygląda na to, że tym razem, kiedy wygaśnie Przepustka bandyty nie będziemy musieli długo czekać na nowe atrakcje. Rockstar już szykuje wydarzenie halloweenowe.

Red Dead Online - wyciek zawartości halloweenowej

Wtorkowa aktualizacja wniosła do Red Dead Online przede wszystkim nową rolę przyrodnika, ale okazuje się, że nie tylko. Wraz z plikami aktualizacji przemycone zostały materiały, które jasno wskazują na trwające prace nad specjalnym wydarzeniem na okoliczność Halloween.

Wśród znalezisk odkryto takie interesujące rzeczy:Cała zawartość widoczna na znalezionych w plikach screenach wygląda bardzo ciekawie, ale szczególną uwagę przykuwają opaski na oczy. Możliwe, że będziemy z nich korzystać nie tylko w grze swobodnej, ale również w jakiegoś rodzaju nowym trybie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku ekipa Rockstar przygotowała dla nas okolicznościowy tryb konfrontacji Nocne łowy, który dostępny był jedynie przez ograniczony czas.