» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Duchy zwierząt w Red Dead Online

sdr napisał 10 września 2020 o 21:15, komentarze zablokowane
Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że w Red Dead Online zostały ukryte modele duchów zwierząt i nie trzeba było długo czekać na wyjaśnienie tajemnicy. A przynajmniej nie aż do Halloween :)

Duch jelenia w Red Dead Online - OnlyPVPCat

Przedwczoraj do gry trafiła nowa broszura badań nad witalizmem zwierząt. Otrzymamy ją za darmo od Harriet Davenport, która przy okazji poinformuje nas o odkryciu zioła umożliwiającego łączność ze światem dzikiej przyrody.

Po zebraniu kilku sztuk Harrietum Officinalis możemy udać się do Big Valley, gdzie możliwe staje się przeniesienie na kilka minut do ciała jelenia. To jednak nie jedyne zastosowanie nowego zioła. Możemy je również spalić w obozowym ognisku i właśnie wtedy ukazuje się nam duch jelenia. Widoczny jest on tylko nocą i znika po kilkudziesięciu sekundach lub gdy spróbujemy wstać.

Jeleń najpewniej nie jest ostatnim zwierzęciem, którego duch pojawi się w Red Dead Online. W nadchodzących tygodniach zdecydowanie powinniśmy spodziewać się kolejnych. Czy to dobry sposób na rozwinięcie mechaniki gry?