» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Armia strachu

sdr napisał 20 września 2020 o 00:10, komentarze zablokowane
Rockstar nie potrafi już wcale kryć się ze swoimi planami. Halloween dopiero za sześć tygodni, a my wiemy coraz więcej o szykowanych na tę okazję atrakcjach w Red Dead Online.


Na kanale Red Dead Guides opublikowane zostało wideo, w którym możemy zobaczyć blisko 50 modeli zombie odkrytych w plikach gry. Jak twierdzą autorzy kanału, modele są powiązane z limitowanym wydarzeniem halloweenowym pod roboczym tytułem Strach. Znalezione modele to zarówno mężczyźni jak i kobiety, wszyscy ubrani w charakterystyczne stroje w odcieniach czerwieni. Niektórzy noszą też nowe akcesoria, o których dowiedzieliśmy się już na początku sierpnia. Cała grupa opisana została jako Armia strachu.

Można się zastanawiać w jaki sposób Rockstar chce taką "armię" wykorzystać w Red Dead Online. Liczba modeli wskazuje na jakiś nowy tryb gry, w którym musielibyśmy walczyć z hordami zombie. Czy tak jednak będzie? Na odpowiedź na to pytanie niestety musimy jeszcze trochę poczekać.

Red Dead Guides zwraca też uwagę na lipcowego tweeta MuzTubera, który natrafił na pliki audio zawierające w nazwie ciąg FEAR_OF_US. Trochę kojarzy się z udostępnionym w zeszłym roku trybem Nocne łowy (ang. Fear of the Dark), prawda? Muzyki możecie posłuchać w osadzonym powyżej wideo.