» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Na tropie nowości w Red Dead Online

sdr napisał 10 października 2020 o 01:22, komentarze zablokowane
Z każdym kolejnym tygodniem dowiadujemy więcej się o nowej zawartości, która wkrótce zapewne pojawi się w Red Dead Online. Czyżby po miesiącach zastoju gra w końcu wracała do życia?

Red Dead Online - pistolet M1899

Najnowsze odkrycia zawdzięczamy dataminerowi posługującemu się nickiem Randy_Light. Znalazł on w plikach gry tekstury oraz ikony o dość prostym do odgadnięcia przeznaczeniu. Reprezentują one nowe warianty i rodzaje broni:


  • Nowy pistolet: M1899.

  • Nowy wariant ulepszonego łuku: Jaguar.

  • Nowy ulepszony nóż do rzucania.

  • Nowe rodzaje strzał i noży do rzucania: confusion (zamieszanie), disoriented (dezorientacja), drained (wyczerpany), trail (trop) oraz wounded (ranny).Pistolet M1899 jest obecnie dostępny jedynie w trybie fabularnym RDR 2, ale najwyraźniej wkrótce będziemy się mogli nim posługiwać również w grze wieloosobowej. Z kolei ulepszony nóż do rzucania będzie najpewniej, podobnie jak w przypadku ulepszonego łuku, różnił się od zwykłego noża do rzucania tylko w niewielkim stopniu. Za to otrzymamy do niego z pewnością przynajmniej kilka wariantów wykończeń - gratka dla miłośników dobrze wyglądającego oręża.

Poza tym w Red Dead Online mogą pojawić się nowe rodzaje strzał i noży do rzucania, które będą wywoływać określone efekty. Patrząc po nazwach można się domyślać, że będziemy mogli trafieniem upośledzać na jakiś czas statystyki innych graczy. Na ile dotkliwe będą te efekty, to się dopiero okaże.

Pamiętajcie, że wszystkie opisane powyżej znaleziska mogą, ale nie muszą pojawić się w grze. Póki co traktujcie je tylko jako ciekawostki.