» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rockstar kupuje Ruffian Games

sdr napisał 12 października 2020 o 23:37, komentarze zablokowane
Rodzina Rockstar powiększyła się właśnie o nowego członka. Studio Ruffian Games, które od ponad roku pomaga Gwiazdom Rocka, w ubiegłym tygodniu zostało przemianowane na Rockstar Dundee.

Ruffian Games to teraz Rockstar Dundee

Historia w pewien sposób zatacza koło, a nawet dwa. Nie dość bowiem, że Ruffian Games podziela los DMA Design, które przed laty również miało swoją siedzibę w szkockim Dundee i później zmieniło nazwę na Rockstar North, to jeszcze część pracowników Ruffian już kiedyś pracowała w Rockstar. Mowa o osobach, które po odejściu z Rockstar zahaczyły jeszcze o progi Realtime Worlds.

Ruffian Games nie ma na koncie żadnych spektakularnych sukcesów. Studio znane jest przede wszystkim z prac nad drugą częścią serii Crackdown. Udzielało się również przy Halo: The Master Chief Collection. W zeszłym roku firma weszła w kooperację z Rockstar Games, któremu pomaga prawdopodobnie w portowaniu starszych gier na nowe platformy.