» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Halloween potrwa dłużej

sdr napisał 14 listopada 2020 o 00:27, komentarze zablokowane
Jeśli jeszcze nie zdążyliście wymaksować przepustki halloweenowej w Red Dead Online albo w ogóle się na nią nie skusiliście, jeszcze macie czas. Rockstar przedłuża zabawę.

Red Dead Online - Przepustka halloweenowa

Według pierwotnych założeń sezon halloweenowy miał się w tym roku zakończyć 16 listopada, a więc w najbliższy poniedziałek. Wtedy to mieliśmy utracić możliwość zakupu okolicznościowego karnetu oraz odblokowania specjalnych przedmiotów, do których daje on dostęp. Termin ten został jednak przez Rockstar Games przesunięty o dwa tygodnie i teraz przypada na ostatni dzień miesiąca.

Niektórzy wiązali z zakończeniem obowiązywania przepustki halloweenowej nadzieje na zapowiedź kolejnej aktualizacji Red Dead Online. Prawda to czy nie, będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać.

Tymczasem przedłużony został również czas obowiązywania ogłoszonych we wtorek zniżek oraz premii. Te wygasną 23 listopada.