» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Fake: The Outlaws Collection

sdr napisał 22 listopada 2020 o 00:45, komentarze zablokowane
Internet do czerwoności rozgrzała dzisiaj sensacyjna informacja o planach wydania RDR: The Outlaws Collection na konsolach ósmej i dziewiątej generacji. Tyle, że to informacja fałszywa.

Red Dead Redemption: The Outlaws Collection

Wszystko zaczęło się od tweeta opublikowanego na profilu Gaming Leaks & Rumors (aha!). Wpis został okraszony pięknymi screenami rzekomo pochodzącymi z Amazona, który szybko usunął uwiecznione strony produktowe.

A cóż to były za produkty? Red Dead Redemption: The Outlaws Collection - pakiet zawierający zremasterowaną pierwszą część serii oraz ulepszoną drugą. Zestaw miał trafić na PS4 i PS5 oraz Xboksy: One i Series X. Data premiery? Ostatni dzień grudnia 2021.

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jeden szczegół, o którym najpewniej zapomniała osoba preparująca screeny. W miejscu, w którym Amazon wyświetla maksymalną datę zwrotu produktu, widnieje 31... stycznia 2021. Tak więc albo oferta została wystawiona nie tylko przedwcześnie, ale na dodatek z błędem, albo... właśnie. Oceńcie sami.