» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Red Dead Online będzie samodzielną grą

sdr napisał 24 listopada 2020 o 18:29, skomentowano 1 raz (zablokowane)
Niespodzianka! Jak grom z jasnego nieba spada na nas dzisiaj informacja, że w Red Dead Online zagramy wkrótce bez potrzeby posiadania Red Dead Redemption II. Gra będzie dostępna jako samodzielny tytuł.

Red Dead Online

Oczywiście jakkolwiek dobra nie byłaby to wiadomość, istotna będzie przede wszystkim dla osób, które jeszcze RDR 2 nie posiadają i nie miały okazji posmakować życia na wirtualnym Dzikim Zachodzie w wydaniu Rockstar. Teraz będzie łatwiej rozpocząć przygodę.

Samodzielne Red Dead Online pojawi się na wszystkich wspieranych platformach już za tydzień. Od 1 grudnia będzie można znaleźć grę w sklepach PlayStation, Xboksa, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store oraz na Steamie. Cena będzie więcej niż przystępna - do 15 lutego wyniesie $4,99 (około 20 złotych), później wzrośnie.

RDO będzie można uruchomić również na konsolach Xbox Series i PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności. Niezależnie od platformy na potrzeby instalacji trzeba będzie przeznaczyć około 123 GB przestrzeni dyskowej. Gra zaoferuje też wszystkim chętnym możliwość odpłatnego rozszerzenia o tryb fabularny.
sdr
skomentował 24 listopada 2020 o 23:23
Widać coraz wyraźniej, w którą stronę idzie R*. Multi, multi i jeszcze więcej multi. To tam teraz "czuć piniądz". Samodzielny, tańszy tryb online powinien przyciągnąć do gry więcej osób - oby się to też przełożyło na więcej naprawdę interesującej zawartości.