» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Nowe Bully anulowane raz jeszcze

sdr napisał 1 stycznia 2021 o 21:49, skomentowano 1 raz (zablokowane)
Temat kontynuacji Bully powraca regularnie w internetowych dyskusjach. W końcu to jedna z tych gier Rockstar, do których wielu graczy czuje ogromny sentyment. Jakoś jednak nie możemy się doczekać żadnej oficjalnej informacji w tej sprawie.

Bully - Jimmy Hopkins

Pozostają więc tylko domysły i przecieki - prawdziwe lub nie. Te ostatnie zwykle pochodzą z niepewnych źródeł i z reguły się nie sprawdzają. Jest jednak na Scenie kilka osób, które są uznawane za wiedzące więcej niż inni, wśród nich Tez2 oraz Yan2295. Mało kiedy zdarza się żeby panowie "puszczali parę" albo przemawiali jednym głosem tak zgodnie jak w tym przypadku.

W temacie na GTA Forums poświęconym spekulacjom dotyczącym GTA VI i możliwym przyczynom opóźnień w pracach nad grą, jednemu z uczestników dyskusji odpowiedział właśnie Tez2. Zdecydował się on przedstawić swoją teorię, a chcąc nie chcąc jej częścią okazało się nowe Bully.


Tez2

Zgaduję, że w 2015 (GTA VI) wciąż było w pre-produkcji, więc właściwe prace nie ruszyły przed 2016 lub 2017, ale wkrótce potem tempo zwolniło z powodu RDR2, któremu trzeba było poświęcić więcej uwagi, a także Bully 2. Ten drugi projekt został ostatecznie zamknięty w 2017, najpewniej żeby skupić uwagę studia na GTA VI.
Później do tej wypowiedzi na Reddicie odniósł się Yan2295:


Yan2295

Tak, ma rację.
Krótko, ale treściwie ;) Czy więc właśnie tak miały się sprawy i rzeczywiście Bully straciło trzy lata temu kolejną okazję, aby wyjść poza sferę naszych marzeń? Jeśli to wszystko okazałoby się prawdą, najwyraźniej Rockstar dzieli to marzenie razem z nami, ale ciągle coś staje na drodze do jego realizacji. Wobec tego życzmy sobie wszyscy na nowy rok spełnienia marzeń :)
sdr
skomentował 1 stycznia 2021 o 22:13
Już my wiemy co staje na drodze. Patrzymy na was Take2 ;>