» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

From Rockstar with love

sdr napisał 6 lutego 2021 o 00:33, komentarze zablokowane
To chyba jakiś nowy zwyczaj, że z początkiem roku Rockstar chwali się kolejnymi rekordami i dziękuje społeczności. Szczęśliwie wraz z ciepłym słowem w parze idzie dobre słowo - słowo zapowiedzi.

Podziękowania od Rockstar Games

W najnowszym wpisie na Newswire Gwiazdy Rocka przede wszystkim chwalą się tym co w ostatnim roku pojawiło się w GTA Online oraz Red Dead Online. Chwalą się też imponującymi słupkami. Obie gry zbierają świetne recenzje i równie świetnie "oglądają się" w serwisach wideo. Twórcy doceniają wsparcie płynące od społeczności, zarówno tej kreatywnie zaangażowanej jej części, jak i tej bardziej biernej.

Dobra, ale co tam fajnego nam obiecują na przyszłość? Najpierw prezenty. Jeśli gracie w RDO to już wiecie co dostaniecie: konia, miejsce w stajni, deszcz PD klubu i pakiet przedmiotów przydatnych w dziczy. Wkrótce mamy też więcej usłyszeć o nowych zajęciach dla samotnych wilków. Miło, jednak miejmy nadzieję, że w Rockstar pamiętają jeszcze czym stoi popkulturowy obraz Dzikiego Zachodu i dostarczą nam to czym prędzej.

Z kolei co do GTA Online, szumnych zapowiedzi dzisiaj brak. Poza nowymi okazjami do zgarnięcia bonusowych GTA$ i elementów garderoby, w najbliższej przyszłości możemy liczyć tylko na nieokreślony darmowy pojazd. Oby chociaż było to coś lepszego niż ostatnio. Tymczasem jeśli zagramy do 12 lutego, w naszej wirtualnej szafie wylądują koszulka i czapka Rockstar...