» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Lato w Red Dead Online i GTA Online

sdr napisał 18 maja 2021 o 19:30, komentarze zablokowane
Dość niespodziewanie Rockstar opublikował dziś zapowiedź nowości, których możemy spodziewać się w Red Dead Online i GTA Online w nadchodzących miesiącach.

Red Dead Online

Zanim przejdziemy do meritum, wypada jeszcze odnotować, że poznaliśmy datę premiery ulepszonego Grand Theft Auto V w wersji na konsole PS5 oraz Xbox Series X|S. Zarówno pełna gra, jak i samodzielne wydanie GTA Online trafią do sprzedaży 11 listopada.

Red Dead OnlineTymczasem w RDO jeszcze w maju otrzymamy nowe wyścigi standardowe i nieliniowe, zarówno z celami, jak i bez, na zupełnie nowych trasach. To co najciekawsze pojawi się jednak dopiero latem.


Letnia aktualizacja Red Dead Online wprowadzi szereg nowych misji, podczas których będzie można posmakować przestępczego świata. W Saint Denis Guido Martelli, zaufany porucznik Angelo Brontego, pracuje nad stworzeniem własnej siatki przestępczej, stosując zastraszenie, nieczyste zagrania i większe kradzieże. Jeśli ktoś jest chętny, to musi być gotowy ubrudzić sobie ręce, by zdobyć te krwawe pieniądze.
Wygląda na to, że wreszcie doczekaliśmy się możliwości wejścia na drogę zbrodni na Dzikim Zachodzie. Jedna z najczęściej postulowanych przez graczy zmian prawdopodobnie już wkrótce stanie się faktem i będziemy mogli dokonywać napadów rabunkowych. Czy aktualizacja przyniesie poza tym nową rolę przestępcy? Tego póki co nie wiemy.

GTA OnlineW przypadku sieciowego modułu GTA V twórcy również nie zdradzają konkretów, ale widać, że letnia aktualizacja ma się kręcić głównie wokół czterech kółek.


W Los Santos z przytupem wraca kult motoryzacji, wprowadzając mnóstwo ciekawych atrakcji dla fanów sportowego i estetycznego tuningu. Teraz wraz z innymi samochodowymi maniakami będziecie mogli testować swoje bryki bez ryzyka, że zabawę zakłócą władze lub niepożądani mąciciele.
Prawdopodobnie pojawi się więc coś na wzór klubów miłośników motoryzacji, w których będziemy mogli prezentować efekty swoich wysiłków w obszarze tuningu. Możemy też spodziewać się pakietu nowych wieloetapowych misji, w których naszym celem będą takie właśnie odpicowane fury.

Jak się wam podobają te plany?