» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

CircoLoco Records

sdr napisał 24 maja 2021 o 22:53, komentarze zablokowane
Rockstar zakłada wytwórnię muzyczną! To nie żart. Nowy podmiot powstaje we współpracy z CircoLoco, jedną z najbardziej znanych marek w branży muzyki tanecznej.


CircoLoco zajmuje się organizacją imprez house i techno od ponad 20 lat. Zaczynali od poniedziałkowych sesji after party w klubie DC10 na Ibizie w 1999 roku, a teraz są uznaną na całym świecie marką. W wyniku współpracy CircoLoco z Rockstar Games, powstała nowa wytwórnia muzyczna, której celem jest szeroka promocja twórców muzyki dance.

4 czerwca premierę będzie miała pierwsza EP-ka wydana nakładem CircoLoco Records. Na Monday Dreamin' Blue EP znajdziemy m.in. nowy remiks przygotowany przez Dixona, którego znamy z aktualizacji GTA Online Życie po godzinach. Z kolei już teraz na Spotify możemy posłuchać "Lumartes" Setha Troxlera, który to utwór również znajdzie się na wydawnictwie.

Premiera pełnego albumu odbędzie się 7 lipca. Do tego czasu co tydzień udostępniany będzie z niego jeden kawałek.