» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Rabowanie domostw wkrótce w RDO

sdr napisał 8 czerwca 2021 o 22:11, komentarze zablokowane
Dzisiejsza aktualizacja RDO poza zwyczajową porcją premii i zniżek, przyniosła też inną, znacznie bardziej interesującą wiadomość.

Rabowanie domostw wkrótce w RDO

Akapit zatytułowany Następna aktualizacja Red Dead Online oznajmia co następuje:


W ramach letniej aktualizacji Red Dead Online wszyscy gracze o elastycznym kręgosłupie moralnym będą mogli wziąć udział w wielu nie do końca legalnych przedsięwzięciach. Wśród nich znajdzie się rabowanie domostw we wszystkich pięciu stanach w grze swobodnej oraz inne sposoby na wzbogacenie się.
W ramach ciekawostki dodam, że w oryginalnej, angielskiej wersji wpisu letnią aktualizację nazwano "wczesną letnią aktualizacją". Wskazywałoby to, że zostanie nam ona udostępniona raczej prędzej niż później. To zdecydowanie dobra wiadomość, a dalej jest jeszcze lepiej. Rockstar informuje, że aby wziąć udział w nowych aktywnościach nie będziemy musieli nic inwestować.

To o tyle ciekawe, że do tej pory dostęp do każdej roli w RDO wymagał uiszczenia opłaty w złocie. Może więc w tym przypadku rabunki nie będą aktywnością przypisaną do roli. A przynajmniej rabowanie domostw nie będzie, bo screenshot udostępniony w maju sugeruje, że celów do obrabowania będzie więcej.