» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Zwiastun Red Dead Online: Blood Money

sdr napisał 7 lipca 2021 o 16:03, komentarze zablokowane
Zgodnie z wczorajszą obietnicą, pojawił się oficjalny zwiastun kolejnej aktualizacji Red Dead Online. Poznaliśmy też więcej szczegółów na temat nowej zawartości.Wejdźcie do prosperującego przestępczego podziemia dzięki aktualizacji Red Dead Online: Blood Money, która ukaże się już 13 lipca, i pobrudźcie sobie ręce, służąc wyjątkowo sławnym i mającym liczne koneksje członkom socjety Saint Denis.
Przestępstwa i okazjeAktualizacja Blood Money zapowiada się naprawdę dobrze. Wygląda na to, że ponownie otrzymamy wraz z nią dodatkowy wątek fabularny. Akcja ma się kręcić wokół Guido Martellego, prawej ręki znanego z Red Dead Redemption II Angelo Bronte.


Martelli stara się odzyskać cenny towar zwany Kapitałem. Pierwotnie został on stworzony jako środek wymiany, którego nie sięgnie czujne oko urzędu podatkowego, ale ostatecznie trafił w ręce prawie każdej szumowiny w pięciu stanach. Teraz Bronte i Martelli chcą go odzyskać.
Na Kapitał będziemy natrafiać podczas przestępstw dokonywanych na zlecenie Guido oraz innych postaci, z którymi ten nas skontaktuje. Będą to m.in. napady na dyliżanse, porwania, odzyskiwanie długów, a nawet wielostopniowe napady. Przestępstwa można wykonywać w bandzie lub w pojedynkę. Ponadto przemierzając świat gry natrafimy na domostwa oraz obozy, które będziemy mogli ograbić. Tam również pojawi się szansa na znalezienie Kapitału.

Po zebraniu wystarczającej ilości zagubionego Kapitału Martelli zaoferuje nam dostęp do bardziej lukratywnych okazji. Korzystając z nich ukradniemy drogocenne kamienie należące do pewnego senatora z Lemoyne, który przeszkadza Brontemu w prowadzeniu interesów. W ten sposób zachwiejemy pozycją polityka i wzbogacimy się.

Red Dead Online - Klub rewolwerowca

Klub rewolwerowcaWraz z aktualizacją Blood Money udostępniona zostanie nowa odsłona przepustki sezonowej, teraz nazywana Klubem rewolwerowca. Zostanie ona podzielona na cztery części, z których każda będzie kosztowała 25 sztabek złota i będzie się składała z 25 rang. Osiągnięcie wszystkich rang zapewni zwrot całego zainwestowanego złota, a wykupienie kompletu przepustek odblokuje dostęp do darmowej Przepustki halloweenowej 2.

W ramach każdej z czterech przepustek otrzymamy szansę zdobycia dostępu do szeregu korzyści: ekskluzywnych nagród, premii i przedmiotów. Pierwszym z unikalnych przedmiotów do zdobycia będzie strój Redcliff, noszony w trybie fabularnym przez Dutcha.

Powrót przedmiotów z przepustekGracze, którzy przegapili wcześniejsze Przepustki bandyty z pewnością ucieszą się na wieść o możliwości pozyskania niektórych przedmiotów oferowanych w ich ramach. Część broszur i strojów z przepustek zostanie udostępniona do zakupu w sklepach i u paserów.

Wsparcie dla DLSSWtorkowa aktualizacja przyniesie też zmiany na gruncie technicznym. Od teraz, dzięki wsparciu dla technologii NVIDIA DLSS, Red Dead Redemption II w wersji na PC będzie działać znacznie płynniej, a wyświetlany obraz zyska na ostrości - oczywiście jeśli dysponujecie kartą graficzną od "zielonych" z serii RTX.

Aktualizacja Blood Money ukaże się 13 lipca.