» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Pimp my Mexico

sdr napisał 4 października 2021 o 14:37, komentarze zablokowane
Scena modderska Red Dead Redemption II od premiery wersji pecetowej rozwija się nader prężnie. Świadczyć może o tym choćby przekroczony właśnie symboliczny próg tysiąca projektów opublikowanych w serwisie Nexus Mods.

Red Dead Redemption II - Mexico

Aby uczcić to wydarzenie użytkowwnik Siemreaper postanowił stworzyć kompilację najlepszych modów do gry, nawiązujących do wielkiego nieobecnego RDR 2, czyli Meksyku. Wielu fanów przygód Johna Marstona do dziś nie może przeboleć braku tej części oryginalnej mapy w prequelu. Na szczęście twórcy modyfikacji postanowili dokończyć robotę za Rockstar i wykorzystując stare modele, kawałek po kawałku odtwarzają Nuevo Paraiso.

Aktualnie w skład kolekcji modów wchodzi 16 projektów od czterech twórców: RedMaxBR-a, AClassySliceOfToast-a, DuPz0ra oraz SergeantaJoe. Przywracają one na mapę wiele osad z oryginału, a także rekonstruują linię kolejową, most, kryjówkę Irish'a, no i oczywiście uzupełniają minimapę o nowe obszary. Siemreaper zadbał, aby wybrane przez niego modyfikacje odznaczały się wysoką jakością i jak najlepiej ze sobą współgrały.