» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

W GTA: San Andreas zagramy w VR

sdr napisał 29 października 2021 o 12:20, komentarze zablokowane
Grand Theft Auto: San Andreas zostanie wydane w wersji przeznaczonej na gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2. Taką informację ujawniono podczas organizowanej dzisiaj przez Facebooka konferencji Connect 2021.

Facebook Connect 2021 - zapowiedź GTA: San Andreas

Póki co nie wiemy wiele na temat nowego wcielenia przygód CJ-a. Na oficjalnej stronie Oculusa podano jedynie kilka ogólników.


Dziś w czasie Connect ogłosiliśmy, że klasyk Rockstar Games - Grand Theft Auto: San Andreas powstaje w wersji na Quest 2. Poznaj Los Santos, San Fierro i Las Venturas z nowej perspektywy, gdy doświadczysz (ponownie lub po raz pierwszy) jednego z najbardziej kultowych otwartych światów wśród gier. To projekt tworzony od wielu lat i nie możemy się doczekać, aby Ci go pokazać.
Nie jest jeszcze znana data premiery. Nie wiemy też czy edycja VR powstaje na bazie oryginału, czy wersji na Unreal Engine. Ba, nawet brak oficjalnego komunikatu ze strony Rockstar. Trzeba jednak przyznać, że utrzymanie tego w tajemnicy wyszło im znacznie lepiej niż w przypadku remasterów ;)

Warto też przypomnieć, że GTA: San Andreas nie będzie pierwszym tytułem Rockstar zrealizowanym z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Blisko cztery lata temu mogliśmy już zagrać w L.A. Noire: The VR Case Files. Jest to pakiet spraw wybranych z oryginalnego L.A. Noire i przystosowanych do zabawy w goglach.

Z kolei ostatni raz o VR w kontekście Rockstar słyszeliśmy w ubiegłym roku kiedy to studio Video Games Deluxe odpowiedzialne właśnie za The VR Case Files ogłosiło rozpoczęcie prac nad kolejnym dużym projektem w otwartym świecie. Czyżby to było GTA: San Andreas?