» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

The Story of Red Dead Redemption II

sdr napisał 21 listopada 2021 o 15:37, komentarze zablokowane
Red Dead Redemption II to nie tylko technologiczny majstersztyk, ale przede wszystkim fantastyczna opowieść, którą każdy powinien poznać. Co jednak, gdy osoba, którą chcielibyśmy zapoznać z historią gangu Van der Lindego jest na bakier z grami?

RDR 2 - Mary-Beth

Przed takim wyzwaniem stanął użytkownik Reddita korzystający z pseudonimu WankStain615. Bardzo przypadła mu do gustu historia opowiedziana w RDR 2 i chciał podzielić się nią ze swoim ojcem, który jednak nie gra za dużo z uwagi na zbyt skomplikowane sterowanie. WankStain615 wpadł na pomysł, aby przedstawić swojemu tacie fabułę westernu w innej, bardziej przystępnej formie. Padło na książkę.

WankStain615 przepisał już do formy tekstowej początek opowieści. Z dotychczasowymi efektami jego pracy możecie zapoznać się na Reddicie. Warto zwrócić uwagę, że cały projekt to nie tylko proste kopiowanie dialogów z gry, ale także opisy scen, z którymi fan musi radzić sobie już sam. Wiele jeszcze przed nim ciężkiej pracy.