» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

Plotka: Max Payne też dostanie remaster?

sdr napisał 28 listopada 2021 o 15:33, komentarze zablokowane
Max Payne i jego kontynuacja o podtytule The Fall of Max Payne zniknęły ze sprzedaży na Steamie w wielu regionach świata. Czy coś się za tym kryje?

Max Payne

Użytkownik smolgote zwrócił uwagę na Reddicie, że od blisko miesiąca Max Payne oraz Max Payne 2 nie są już dostępne do kupienia na Steamie w większości regionów. Aktualnie gry można nabyć jedynie w Kanadzie, Norwegii, Polsce, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.

Przyczyny nieobecności obu tytułów mogą być oczywiście różne i tymczasowe, ale w komentarzach szybko pojawiła wzbudzająca wiele emocji teoria. Część uczestników dyskusji skojarzyła, że przed wydaniem GTA: The Trilogy - The Definitive Edition, oryginalne gry również zostały usunięte ze sprzedaży. Przypadek Maksa Payne'a musi więc oznaczać, że i ta seria zostanie wkrótce odświeżona, prawda? Kto wie, ale gdyby tak w istocie miało być, czy Take-Two nie wycofałoby gier ze wszystkich rynków?

Niemniej jeśli wciąż nie macie tych kultowych klasyków w swojej kolekcji, warto się w nie zaopatrzyć. Tak na wszelki wypadek.