» Logowanie do konta GTAthegame

W poniższe pola wpisz swój Login i Hasło używane do autoryzacji w serwisie GTAthegame. Jeśli wiesz, że posiadasz konto jednak nie pamiętasz hasła kliknij w link Przypomnij moje hasło. Jeśli jeszcze nie masz u nas własnego konta możesz je utworzyć klikając w link Zarejestruj się.
Login:
Hasło:

GTA Online: The Contract

sdr napisał 15 grudnia 2021 o 18:47, komentarze zablokowane
Możemy już ogrywać kolejną dużą aktualizację GTA Online. The Contract rzuca nas w świat celebrytów i ich problemów, z którymi pomogą się nam uporać starzy znajomi, Franklin i Lamar.


Franklin jest twarzą i mózgiem nowej agencji, a my jako jego partnerzy będziemy zajmować się mniej oficjalną częścią działalności biznesu. W końcu czasem trzeba sobie pobrudzić ręce. Na pierwszy ogień przyjdzie nam rozwiązać sprawę skradzionego telefonu Dr. Dre, na którym znajdują się premierowe kawałki artysty.

Wiarygodność jest wszystkimJako nowa agencja musimy zdobyć doświadczenie i zbudować wiarygodność. W tym celu będziemy wykonywać mniejsze Zlecenia ochrony oraz Zabójstwa na telefon. Szczegółowe instrukcje dla tych drugich będziemy odbierać jak za starych dobrych czasów, za pośrednictwem budek telefonicznych.

W zleceniach pomogą nam Franklin oraz pracująca w agencji hakerka Imani. Oboje zapewnią nam wsparcie służąc swoimi umiejętnościami lub choćby podstawiając potrzebny pojazd.

Nowa zawartość
  • Broń: ciężki karabin, paralizator, kompaktowa wyrzutnia EM.

  • Samochody: Pegassi Ignus, Lampadati Cinquemila, Pfister Astron, Dewbauchee Champion, Bravado Buffalo STX, Enus Deity, Enus Jubilee.

  • Muzyka: nowe radio MOTOMAMI Los Santos, nowe utwory w Radio Los Santos i West Coast Classics.W grze dostępnych jest od dzisiaj również trochę nowych elementów ubioru i akcesoriów. W salonie tatuażu znajdziemy nowe wzory, a u barbera nowe fryzury i malowania twarzy. Jak każda większa aktualizacja GTA Online, tak i The Contract przynosi też mniejsze usprawnienia i zmiany w rozgrywce.